Národné Krav Maga Centrum

Profesionálni tréneri, profesionálne tréningové vybavenie a návrat k začiatkom v oblasti tréningu.

Poloha

Nachádzame sa v blízkosti veľkých nákupných centier Avion, Kika, Hornbach. Jednoduchý prístup z každej časti Bratislavy. Vlastné parkovisko s 19 parkovacími mestami.

Tradícia

Krav Maga sa venujeme od roku 2008 a pravidelne organizujeme stretnutia pod vedením profesionálnych inštruktorov Krav Maga a bojových športov. Toto je jediná tradícia, ktorej sa držime.

Náš cieľ

Rozvoj Krav Maga pre verejnosť a šírenie myšlienky Samuela a Imricha Lichtenfeldovcov, či už v oblasti sebaobrany, alebo športu. Otec a syn, ktorí nám zachovali hlboký odkaz a ktorého sa snažíme držať.

Cafe

Príjemné posedenie pred/po tréningu. Nájdete tu kávičku, proteínové nápoje, iontové nápoje, nápoje na povzbudenie pred tréningom, proteínové alebo raw tyčinky a všeličo iné.

Náš kolektív

Coach Robert Czingel
Dominika Petrovičová
Silovo - kondičná trénerka
Trénerka krav maga
Trénerka vzpierania
Coach Marcel Vitek
Marcel Vitek
Tréner fitness
Primary Coach Branislav Križák - Národné Krav Maga Centrum

PaedDr. Branislav Križák

Špecializácia Krav Maga, box, kondičný tréning
Riaditeľ a hlavný tréner
“Ľahší tréning bol včera”

Od mlada sa venuje úpolovým športom, v karate dosiahol 1 kyu, judo 3 kyu, aikido 1 kyu a súťažil v kick boxe. Vyštudoval FTVŠ so špecializáciou tréner úpolových športov a zostal pri boxe v ŠKP Bratislave pod vedením vynikajúceho trénera Elenka Savova.

Popri práci v zložkách Prezídia PZ SR na pozícii inštruktor pre telesnú prípravu, sebaobranu a streleckú prípravu si dorobil malý doktorát v odbore kondičná príprava. Samotnej krav maga pre civilnú sféru sa Branislav Križák začal venovať po ukončení služby v policajnom zbore. Popritom zostal verný športu a v kick boxe (Trinity kick boxing club) jeho zverenci dosiahli 2 x zlatú medailu 2 x druhé miesto na M SR s postupom do reprezentácie SR.

Pre svoju činnosť bol Branislav Križák vymenovaný Eyalom Yanilovom za riaditeľa krav maga organizácie IKMF a neskôr KMG pre Slovensko. V roku 2021 sa Branislav Križák rozhodol opustiť zabehnuté štruktúry KMG, lebo nesúhlasil so smerom kam sa krav maga uberá a rozhodol sa zostať pri základoch, ktoré krav maga stvorili. Vytvoril Krav Maga Federáciu, ktorá neustále spolupracuje s profesionálnymi organizáciami v oblasti sebaobrany, športu a bojových činností a tým zabezpečuje neustály rozvoj svojich členov.

Naše priestory